Kosmetika a drogerie

Já osobně používám kosmetiku Alverde, kterou koupíte v DM drogerii, nebo Lush (e-shop nebo v Praze např. v Palladiu mají kamenný obchod). Nemám problém s jediným jejich výrobkem, Alverde je levnější variantou, nicméně Lush patří mezi hodně kvalitní kosmetiku a dokonce se podílí na dost zajímavých kampaních, kde ukazují hrůzy páchané na zvířatech a bojují proti testování přípravků na zvířatech. To mluví pro jejich podporu. Kromě toho, tato kosmetika je opravdu účinná, příjemná, voňavá,… no prostě skvělá 🙂 Nedám na ni dopustit.

https://www.lushcz.cz/

Stejně tak ale nedám dopustit ani na Alverde, u ní jsem spokojená jak s řasenkami, make-upem (je to o zvyku, je hodně jemný a nedrží tolik jako klasické značky, co znáte z reklam, nicméně hezká veganka mít silný make-up nemusí :-)) sprchovými gely, šampony, tělovými krémy, krémy na ruce,… Mají i skvělou zubní pastu a ústní vodu, odličovače,… na líčení najdete také úplně vše, co je třeba, deodoranty mám oblíbené s mátou a mořskou řasou. Balzám na rty mám nejraději třešňový 😉 … Mají i hodně široký sortiment pánské kosmetiky.

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/alverde/produkty/

Někdo může mít problém, že má „na výběr jen dva druhy zubní pasty“ od Alverde … mě osobně to problém nedělá, nejsem typický člověk z konzumní společnosti, co by musel být zavalen hromadou možností, když mi vyhovuje jedna 🙂 Je to asi o vnitřním nastavení ….

Dále můžete třeba zkusit Bioo obchůdek v obchodním domě Kotva v Praze, tam mají velký výběr drogerie, koupila jsem tam např. nádherně voňavé tekuté mýdlo na ruce od značky Sodasan. Voní po limetkách, je přírodní, eko a netestované 🙂 V tomto obchůdku najdete mnoho druhů drogerie a kosmetiky, takže neváhejte navštívit. Přes ulici je Palladium, kde skočíte do Obchodu Lush, odkud nedokážete odejít, aniž byste si něco koupili. Tolik voňavých mýdel, krémů, šamponů, masek, ….. úplný ráj.

V horní liště v sekci „Kosmetika a drogerie“ najdete mnou používané značky a názor na ně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..