Plevel

Je ve Vršovicích v Krymské ulici. Když jsem tam byla kdysi, dala jsem si výpečky s knedlíky …. za tu cenu jsem čekala asi něco víc, i když to bylo moc dobré, jen mi to přišlo předražené. Po nějaké době jsem se tam vrátila, když měli výroční oslavu od otevření, dala jsem si bezlepkové těstoviny. Nejdříve jsem si říkala, že je toho nějak málo, ale jelikož tam bylo dost ořechů, sušených rajčat, ….. měla jsem jen hladové oči 🙂 Bylo toho dost a bylo to moc dobré. Nakonec jsem ještě jako pozornost podniku za delší čekání dostala bezlepkový skořicovo jablečný zákusek. Byl vynikající.

 

Mám osobně vyzkoušenou i tu v Jindřišské ulici, kterou zavřeli a byla jsem tam, až na ceny hodně spokojená. Měli skvělý pohankový bezlepkový burger (ostatní jídla byla taky luxus, ale tenhle burger mě nějak zůstal v paměti ;-)) Škoda, ale asi to bylo moc zapadlé a nechodilo tam dost lidí, nevím.

Osvěží Vás i výborné domácí limonády nebo pivko, zahřeje Vás dobrá káva či čaj a obslouží Vás milá obsluha. Takže doporučuji, je to fajn i na rande,prostředí rozhodně neurazí 🙂