Kosmetika

Já osobně používám kosmetiku Alverde, kterou koupíte v DM drogerii, Lush (e-shop nebo v Praze např. v Palladiu mají kamenný obchod) a nebo Alterra, kterou zakoupíte v drogerii Rossman. Nemám problém s jediným jejich výrobkem, Alverde a Alterra jsou levnější variantou, nicméně Lush patří mezi hodně kvalitní kosmetiku a dokonce se podílí na dost zajímavých kampaních, kde ukazují hrůzy páchané na zvířatech a bojují proti testování přípravků na zvířatech. To mluví pro jejich podporu. Kromě toho, tato kosmetika je opravdu účinná, příjemná, voňavá,… no prostě skvělá :) Nedám na ni dopustit.

https://www.lushcz.cz/

Stejně tak ale nedám dopustit ani na Alverde, u ní jsem spokojená jak s řasenkami, make-upem (je to o zvyku, je hodně jemný a nedrží tolik jako klasické značky, co znáte z reklam, nicméně hezká veganka mít silný make-up nemusí :-)) sprchovými gely, šampony, tělovými krémy, krémy na ruce,… Mají i skvělou zubní pastu a ústní vodu, odličovače,… na líčení najdete také úplně vše, co je třeba, deodoranty mám oblíbené s mátou a mořskou řasou. Balzám na rty mám nejraději třešňový 😉 … Mají i hodně široký sortiment pánské kosmetiky.

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/alverde/produkty/

Někdo může mít problém, že má „na výběr jen dva druhy zubní pasty“ od Alverde … mě osobně to problém nedělá, nejsem typický člověk z konzumní společnosti, co by musel být zavalen hromadou možností, když mi vyhovuje jedna :) Je to asi o vnitřním nastavení ….

Dále můžete třeba zkusit Bioo obchůdek v obchodním domě Kotva v Praze, tam mají velký výběr drogerie, koupila jsem tam např. nádherně voňavé tekuté mýdlo na ruce od značky Sodasan. Voní po limetkách, je přírodní, eko a netestované :) V tomto obchůdku najdete mnoho druhů drogerie a kosmetiky, takže neváhejte navštívit. Přes ulici je Palladium, kde skočíte do Obchodu Lush, odkud nedokážete odejít, aniž byste si něco koupili. Tolik voňavých mýdel, krémů, šamponů, masek, ….. úplný ráj.

Dále mám vyzkoušenou znašku Biokosma, příjemně voňavé krémy na ruce mě opravdu mile překvapily.

Objevila jsem i tuto zubní pastu, taktéž doporučuji 😉 od této značky se toho dá koupit mnohem více, tuším snad v Country Life jsem ji viděla.

2014-12-19 14.33.21

Kamarádky používají často Henu na vlasy a jsou s ní spokojené, já sama jsem ji ještě nepoužila, ale zvažuji nějakou tu barvičku na vlasy, abych zakryla pár šedin, které se objevily díky stresům v práci. Tak potom poreferuji vlastní zkušenosti.

V ulici Jungmannova 25 v Praze můžete navštívit obchod s přírodní kosmetikou, patří to pod Bioobchod.cz, pracují tam moc milé paní, které vám určitě poradí. Od nich mám právě ten krém na ruce od firmy Biokosma.

V DM drogerii jsem nedávno koupila i balzámy na rty od firmy Saloos, také mohu doporučit.

Zatím jsem nezkoušela Euronu by Černý, ale používali jí i v TV v pořadu Životní úklid jako čistící prostředky a vypadalo to, že je to účinná značka 😉 a jelikož je česká, ekologická a netestovaná na zvířatech, má u mě velké plus a asi ji taky brzy vyzkouším, jelikož i prací prostředky a tělovou kosmetiku,…. takže ideální značka, najdete u ní vše 😉

P. S.: Málem bych zapomněla na značku Freeman, kterou koupíte např. v drogerii Rossman, ale už jsem ji zahlédla i v Tescu. Má třeba výborný peeling 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..