Veggie Náplavka už příští neděli 9. 9. 2018

V řadě již po sedmé bude v neděli 9. 9. 2018 Náplavka čistě veganská. Akci pořádají Vegan Fighters, kteří mají za sebou úspěšné akce na Vánoce, na podzim i v létě. Celá Náplavka vždy ožije pod davy tisíců lidí a rok od roku jsou akce stále větší a úspěšnější.

Kromě stánků s prodejci jídel, kosmetiky, oblečení,… zde najdete charitativní a dobročinné organizace pomáhající zvířatům, spoustu přednášek a workshopů pro malé i velké z řad nejen veganů.

Přijďte se s námi pobavit, najíst se, ochutnat zdravé i nezdravé dobroty a v neposlední řadě si přijďte odpočinout od každodenního stresu. S námi si vyčistíte hlavu, dobijete pozitivní energii a zjistíte, že vegani nejsou rozhodně žádní mužíci v batikovaných tričkách, ale úplně normální lidi, kteří pracují jako ředitelé, právníci, tlumočníci, letušky, personalisti, fitness trenéři, obchodníci, produkťáci, „ajťáci“, kuchaři,……… prostě lidi z masa a kostí, stejně jako Vy. Jen to maso nejedí, protože zdraví a sílu rozhodně nenajdeš v mase a sýru, to ví přece i Pepek námořník!

Těšte se, je na co!