Homocystein a prevence civilizačních chorob

Lékař Karel Erben, primář Poradny pro civilizační choroby na Praze 7, vypráví o tom, jak farmaceutické lobby dokáže zlikvidovat pacienta a udělat z medicíny slušný byznys, ve kterém se předepisují léky podle toho, jak vysokou provizi lékař dostane, či na jakou dovolenou zrovna chce s rodinou vyjet.

Tyto praktiky mi, bohužel, potvrdilo i pár lékařů, které znám osobně. Dokonce znám i člověka, který pracoval jako obchodní zástupce pro farmaceutickou firmu a vyprávěl mi, jak lékařům nosil velké plasmovky, zájezdy, aj. drahé dárky. Nevěřila jsem tomu …. je to již pár let, v té době jsem ještě lékařům věřila, respektive všem lékařům, až do doby, kdy mi doporučili invalidní důchod a místo léčby mě cpali chemií, která mi stav jen zhoršovala a odmítali se se mnou bavit. Dnes už věřím jen některým lékařům, nezanevřela jsem na všechny, mám kliku, že jsem natrefila na pár opravdu dobrých a slušných lékařů, které bych neměnila … Bohužel, takové štěstí každý nemá.

Vysoká hladina homocysteinu je prý jednou z hlavních příčin vzniku civilizačních chorob. Pan primář Erbem se touto problematikou zabývá již několik let, bohužel, lobby je tak obrovské, že v podstatě bojuje s větrnými mlýny …. Doporučuje užívat kyselinu listovou  a vitamíny B6, B12 jako prevenci civilizačních chorob. Pan primář dává například tyto vitamíny pacientům po prodělání infarktů a mozkových příhod a ani u jednoho z těchto pacientů se nikdy poté již nevyskytl reinfarkt či další mozková příhoda.

Tento lékař mi je sympatický i tím, co tvrdí o naší západoevropské medicíně, a to je to, že lékaři neléčí, pouze potlačují příznaky chemickými přípravky, které nepomáhají vyléčení daných chorob. S tímto naprosto souhlasím, sama jsem si tímto prošla před několika lety a cítila jsem se jako odpad na běžícím páse, se kterým se nikdo nechtěl zabývat a předával ho na jiný běžící pás s pytlíkem chemikálií, které nezabíraly….

Zde krátké, leč velmi zajímavé video:

http://youbo.iprima.cz/video/tento-rozhovor-primare-erbena-a-moderatorky-drtinove-byl-z-fb-smazan-spatny-signal-velka-cenzura-big-pharma-ma-chapadla-vsude-35351