Prací prostředky a aviváže

Já sama mám oblíbený prací gel Yellow & Blue, nicméně jsem vyzkoušela i prací prášky Ecover či Feel Eco a všechny 3 značky jsou skvělé (prodávají např. v DM drogerii). Nicméně jsem nějak zakotvila u pracího gelu Yellow & Blue, ani nevím proč :) Asi proto, že pere dobře a vyjde nejlevněji :) a je mi sympatická filozofie firmy. Zaměstnává handicapované lidi, proto je ráda podpořím. Feel Eco je česká firma, stejně tak jako Yellow & Blue, což je taky důvod je podpořit.

Aviváže používám od Ecoveru, hezky voní a zvykla jsem si na ně hned po prvním praní. Samozřejmě můžete zkusit i Feel Eco, také jsou moc příjemné. Ecover má krásnou fabriku s travnatou střechou :) a celkově této firmě není lhostejná naše planeta, čímž se může pochlubit i Feel Eco.

Na bělení jsem si vyzkoušela gel i prášek od Feel Eco a taktéž mohu doporučit.

S dalšími značkami zkušenost nemám, nicméně spousta mých kamarádek mi doporučuje prát pouze v octu, prý to krásně voní (ne po octu) a dobře to pere. Nezkoušela jsem, ale slýchám na to jen samé kladné názory, navíc si tím i zajistíte, že pračka nebude mít vodní kámen. Tak to asi taky vyzkouším.

V obchodech se zdravou výživou najdete i další značky, v dnešní době už je toho celkem dost, takže žádný strach se zeptat a vyzkoušet.

Zatím jsem nezkoušela Euronu by Černý, ale používali jí i v TV v pořadu Životní úklid jako čistící prostředky a vypadalo to, že je to účinná značka 😉 a jelikož je česká, ekologická a netestovaná na zvířatech, má u mě velké plus a asi ji taky brzy vyzkouším, jelikož i prací prostředky a tělovou kosmetiku,…. takže ideální značka, najdete u ní vše 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..