Náplavka byla v neděli 9. 9. 2018 opět veganská :-)

V řadě již po sedmé se v neděli 9. 9. 2018 Náplavka stala čistě veganskou. Akci pořádali jako vždy Vegan Fighters, kteří mají za sebou úspěšné akce na Vánoce, na podzim i v létě. Celá Náplavka vždy ožije pod davy tisíců lidí a rok od roku jsou akce stále větší a úspěšnější, stejně jako byla tato.

Kromě stánků s prodejci jídel, kosmetiky, oblečení,… jste zde mohli najít charitativní a dobročinné organizace pomáhající zvířatům, spoustu přednášek a workshopů pro malé i velké z řad nejen veganů a obrovské množství pozitivně naladěných lidí, kteří mají společný životní cíl – snížení ekologické stopy, lepší zdravotní a fyzický stav a soucit ke všem živým tvorům, tzn. žádné chování v zajetí pro potěšení človeka a žádné zabíjení pro potěšení chuťových buněk či psychických pohnutek.

 

Kdo přišel, neodešel s prázdným žaludkem, dobil se pozitivní energií, nakoupil kosmetiku a spoustu dobrot a charitativních předmětů, a kdo zde byl poprvé, zjistil, že vegani nejsou rozhodně žádní mužíci v batikovaných tričkách s vyhublým tělem, ale úplně normální lidé, kteří pracují jako ředitelé, právníci, tlumočníci, letušky, personalisti, fitness trenéři, obchodníci, produkťáci, „ajťáci“, kuchaři, řidiči, sekuriťáci, psychologové,…. a spousta z nich patří mezi špičkové sportovce na vysoké úrovni (o Honzovi Müllerovi a Benovi Cristovaovi snad psát netřeba ………) prostě to jsou lidé z masa a kostí, stejně jako Vy. Jen to maso nejedí, protože zdraví a sílu rozhodně nenajdeš v mase a sýru, to ví přece i Pepek námořník!

Tak zase na Vánoce, opět u Mánesa?…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *