Kdo jsem

Jsem úplně normální holka, co má ráda zvířata, přírodu a zajímá se o ekologii a dění kolem toho. Celý život mám tendenci někomu stále pomáhat, občas dám někomu třeba stovku, když jdu kolem a vidím, že prodává třeba časopis Nový prostor a mám pak celý den lepší náladu, že jsem někomu alespoň na chvíli zpříjemnila jeho strastiplný život. Přispívám na různé útulky nebo konkrétní případy se zvířaty, ráda nakupuji v aukcích, jejichž výtěžek jde na pomoc opuštěným nebo týraným zvířatům a poslední tři roky se stravuji čistě rostlinnou stravou. Maso jsem přestala jíst zhruba před 5 roky, po cca 2 letech jsem nakonec vyřadila úplně vše živočišného původu. Vždy jsem ráda pekla a vařila, ale od té doby, co jsem přešla k veganskému stylu života, se ze mě stala vášnivá kuchařka a pekařka, co stále něco vymýšlí a zkouší, a proto jsem se rozhodla založit i tyto stránky, abych se o své zážitky podělila i s ostatními.

Pokud by vám z jakéhokoli důvodu nevyhovoval můj web, doporučuji třeba www.veganka.czwww.soucitne.cz či www.vegan-fighter.com. Já sama na tyto stránky občas i dnes chodím a čerpám nejen inspiraci, ale i nové informace, zejména doporučuji skvělá videa na vegance.cz, kde kluci vaří a pečou 😉 a nebo samotný autor stránek, Pavel Houdek, k Vám mluví a předává spoustu zajímavých informací. Znám osobně autory stránek veganka.cz i soucitne.cz, rozhodně nechci být jejich „konkurentem“, nýbrž spolubojovníkem 😉 za svobodu zvířat a více ohledu pro planetu. Mám tu čest, že znám i pár lidí z Vegan Fighters, kteří jsou mými vzory a mají můj obdiv za jejich výsledky i pořádané akce.

„Sám celému světu oči neotevřeš, ale Ty sám své oči otevřít můžeš“ ….. a web vegdream.cz je tu pro to, aby Ti se vším pomohl a usnadnil Ti Tvé rozhodnutí ke změně životního stylu.

Vítej na mých stránkách 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *