269 cz

Jedná se o skupinu aktivistů, která se stále rozšiřuje o nové příznivce a sympatizanty. Tito lidé ukazují nám všem utajovanou krutou realitu zacházení se zvířaty u nás i ve světě. Pravidelně po celé České republice konají protestní akce, kterými chtějí lidem otevřít oči a ukázat jinou cestu bez krutosti a smrti. Jak to vůbec vzniklo?

269 je číslo telete, které se narodilo na izraelské farmě a jehož osudem bylo vykrmení a následné zabití, aby jeho naporcované tělo mohlo být prodáno v supermarketu nebo v restauraci. 269 je číslo jeho ušní známky, která ho identifikovala jako jedno ze zotročených a bezejmenných hospodářských zvířat bez tváře, která žijí a umírají každý den skryta před našimi zraky a našim svědomím. 269 byl osvobozen a jeho jméno se stalo symbolem celosvětového hnutí, jehož cílem je znovupropojení lidí s ostatními druhy.

Dnes je hnutí 269 aktivní v mnoha zemích po celém světě. Pro všechna zvířata požadují důstojnost, právo na život a svobodu. Požadují konec otroctví, začátek rozvinuté morálnosti a uznání rovnosti všech druhů; směřují k začátku nové fáze lidské evoluce a ke konci civilizace založené na zotročování, týrání, ponižování a zneužívání jiných vnímajících bytostí.

Jejich cílem je zvýšení povědomí a vzdělání lidstva tím, že ukazují nespravedlivé zneužívání, kterému jsou zvířata podrobena. Věří, že zvířata by neměla být zotročena. Protože tato planeta nepatří pouze lidem. A protože je čas uvědomit si, že všechny výmluvy a možná ospravedlnění již pominuly.

STRACH JE STRACH

KREV JE KREV

BOLEST JE BOLEST

http://www.269.cz/p/blog-page_27.html

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *